تجهیزات Endress+Hauser

  • آنالایزر

  • اندازه گیری جریان

  • اندازه گیری سطح

  • اندازه گیری فشار

  • اندازه گیری دما

  • محصولات سیستم

Endress + Hauser یک شرکت سوئیسی است که تجهیزات ابزاردقیق و سیستم های اتوماسیون فرایند را تولید می کند. این شرکت دارای دفاتری در سراسر جهان است که دستگاه هایی برای تغییر سطح، حجم و جریان جرمی، تراکم، فشار و درجه حرارت، و همچنین طیف گسترده ای از ابزارهای تحلیلی برای تعیین کیفیت آب با شاخص های اساسی (pH / ORP، هدایت ، اکسیژن محلول، کدر بودن) تولید می کنند.
Endress + Hauser رنج گسترده ای از ادوات ابزاردقیق را برای استفاده در محیط های خطرناک و تحت شرایط شدید تولید می کند.
این شرکت امکانات تولیدی در آلمان، سوئیس، فرانسه، بریتانیا، ایتالیا، جمهوری چک، روسیه، آفریقای جنوبی، ایالات متحده آمریکا، چین، هند، ژاپن و برزیل را اداره می کند. در مجموع، شبکه Endress + Hauser شامل ۱۰۰ شرکت در ۴۴ کشور است.
گذشته این سازنده
در روز ۱ فوریه ۱۹۵۳، جورج اندرس و لودویگ هاوزر شرکت L. Hauser KG را تاسیس کردند و تا سال ۱۹۵۷ آن نام را به Endress + Hauser تغییر نام داند.
این شرکت عملیات خود را با فروش سنسورهای سطح خازنی الکترونیکی وارد شده از انگلستان آغاز کرد. با وجود اینکه اولین دفتر این شرکت اتاق خواب تبدیل شده بود اما آن را “کسب و کار گاراژ” نامیده اند.
فروش به سرعت شروع به کسب سود کرد و کسب و کار به سرعت در حال گسترش بود. این شرکت با پوشش شبکه ای از فروش تمام آلمان، محصولات خود را به بازارهای کشورهای همسایه عرضه کرد. اندازه گیری های خازنی به سنسورهای سطوح مختلفی اضافه شد، سنسورها و ابزارهای اندازه گیری دیگر متغیرهای فیزیکی مانند فشار، جریان، دما، تولید و به فروش می رسیدند.
فروش کالاها و خدمات افزایش یافت. در دهه ۱۹۷۰ اولین شاخه ها (نماینده ها) در ایالات متحده و ژاپن ظاهر شدند.
در دهه ۸۰، Endress + Hauser وظیفه خود را شروع انتقال به تکنولوژی میکرو الکترونیک و رسیدن به رهبری بازار جهانی تنظیم کرد. در زمینه انتقال به اتوماسیون فرایند دیجیتال، شرکت بارها و بارها از ابتکارات ایجاد تایر زمینه حمایت کرده است.
در سال ۱۹۹۵، ۷۱ ساله جرج H. Endress مدیریت این شرکت را به پسرش، Klaus Enderss، که قبلا مدیر اجرایی این گروه بود، تحویل داد.
Endress + Hauser یک شرکت خصوصی است که در حال حاضر کلیه کارکنان بخش تولید، فروش و بازاریابی آن در کل جهان بیش از ۱۳۰۰۰ نفر می باشد.

محصولات Endress+Hauser تحویل در سراسر ایران امکان پذیر است.

برای سفارش، از فرم درخواست در وب سایت و یا آدرس ایمیل ما استفاده کنید.

 

Info@BatabGroup.com

برچسب ها : تامین تجهیزات اندرس هاوزر،اندرس هازر، Endress+Hauser,ترانسمیتر فشار Endress، ترانسمیتر دما Endress، ترانسمیتر سطح Endress، ترانسمیتر فلو Endress، ترانسمیتر خازنی Endress، ابزاردقیق اندرس، ابزاردقیق Endress، آنالایزر Endress

شما باید وارد شده باشید تا بتوانید دیدگاه بگذارید.