ورودی / خروجی های SIMATIC ET 200  برای استفاده در کابینت های کنترل

سیستم های I / O آخرین نسل

SIMATIC ET 200SP و ET 200MP بخشی از نسل جدیدی از دستگاه های اتوماسیون هستند که به طور کامل دارای مزایای سطح جدید ادغام شده ای هستند که چارچوب مهندسی پورتال TIA، کنترل کننده های S7-1200 و S7-1500 و آخرین نسل پایه و پانل های کاربری راحت، را در خود جای داده اند. به خصوص برای فرایندهای صنعتی، ET 200SP HA یک راه حل سفارشی مدرن را در ترکیب با سیستم کنترل فرآیند SIMATIC PCS 7 ارائه می دهد.

 

سیستم های I / O تست شده و اثبات شده

برای تنظیمات سیستم موجود و نیز برای برنامه های ویژه در ترکیب با کنترل کننده های SIMATIC S7-300 / 400 و برای استفاده در محیط های خطرناک، ET 200M و ET 200iSP ، این سیستم های I/O راه حل اتوماسیون ثابت با TIA Portal و SIMATIC PCS 7 سیستم کنترل فرآیند را ارائه می دهند.

 

سیستم SIMATIC ET 200 برای استفاده بدون کابینت کنترل

سیستم های SIMATIC ET 200 کوچک و مقاوم که دارای درجه حفاظت IP65 / 67 هستند می توانند در محیط های صنعتی سخت به طور مستقیم در دستگاه استفاده شوند. این سیستم ها برای تنظیم سریع و قابل انعطاف در راه حل های اتوماسیون توزیع شده ایده آل هستند. این سیستم های SIMATIC ET 200 برای استفاده در خارج از کابینت های کنترل از نظر استقامت، گردوخاک و آب مقاوم هستند و در نسخه های مختلف از بلوک I / O ، بلوک به یک سیستم ماژولار چند منظوره در دسترس هستند. استفاده کننده در اجزای مکمل دستگاه و فضا صرفه جویی می کند، همچنین نیاز به کابل کشی خود را کاهش می دهد و از زمان پاسخ بسیار کوتاهی برخوردار خواهد بود.